Zprávy

Family English Vacation v hotelu Amerika

Categories: Tábory

English Camp opět jako Family English Vacation

hotel Amerika, Samota 1099, 594 01 Velké Meziříčí
TERMÍN: 24. – 31.7. 2021

Milí přátelé,
velmi srdečně vás zveme na letní tábor s týmem lektorů a trenérů z USA, který kvůli koronaviru proběhne, podobně jako v minulém roce, v upravené formě jako FAMILY ENGLISH VACATION 2021. Stále nevíme, jak bude léto vypadat a jaká boudou opatření, nicméně již nyní je zřejmé, že se většina lektorů z USA do ČR nedostane. Na pořádání se budou opět podílet především české a americké rodiny, které jsou v ČR. Z tohoto důvodu proběhne místo plánovaných dvou turnusů pouze jeden, a to v termínu 24. – 31.7. 2021. Současně je potřeba počítat s tím, že program bude odlišný od klasického tábora. Jako minulý rok bude více podobný rodinné dovolené s výukou angličtiny.

Omezení oproti klasickému táboru:
– Účastníci mladší 18 let mohou jet pouze v doprovodu zákonného zástupce nebo osoby straší 18 let pověřené zákonným zástupcem, která za ně nese plnou odpovědnost.
– Všichni účastníci musí mít vyplněnou bezinfekčnost (dle nařízení vlády můžeme vyžadovat další potvrzení nebo test – bude upřesněno).
– Společnou dopravu z Prahy NEZAJIŠŤUJEME, můžeme však zajistit dopravu z Velkého Meziříčí do hotelu Amerika a zpět.
– Zvýhodněná cena platí při přihlášení do 31.5. 2021 (viz pozvánka).

Přihlašujte se na adrese: https://forms.gle/bq1TV1xi4y3M4FYf7

Prosíme, abyste tuto informaci poslali všem svým známým, o kterých se domníváte, že by pro ně mohla být dovolená v hotelu Amerika příjemným zpestřením letních prázdnin!

Těšíme se na vás

        
POZVÁNKA                                                   PŘIHLÁŠKA

Author: Admin