Zprávy

Tábory s angličtinou v Pasekách nad Jizerou

Categories: Tábory

Pro přihlášení na tábory 2021 klikněte zde

 

Fotky z táborů 

Představení táborů

Naše campy mají dlouholetou tradici, organizujeme je přes 25 let. Tým vedoucích se skládá z řad bývalých účastníků tábora, kterým místní prostředí zkrátka tak přirostlo k srdci, že v této práci touží dále pokračovat. Jsme z různých koutů naší země, ale spojuje nás křesťanská víra a radost z práce s mladými lidmi. Je pro nás důležité tvořit otevřené společenství, prostředí, kde se každý cítí jeho součástí, buduje vztahy s vrstevníky, ale také má možnost obohatit se o zkušenosti lidí o nějaký ten rok starších. 

Pro každého se u nás něco najde. V průběhu dne totiž probíhají aktivity, které rozvíjí různé složky osobnosti. Máme blok angličtiny s rodilými mluvčími – ti jsou s námi po celou dobu tábora, takže s angličtinou se účastníci setkávají přirozenou formou i skrze rozhovory nebo texty písní. Některé účastníky spíše než angličtina těší příležitost vytvářet různé výrobky při kreativních činnostech. Další oceňují naši zásobu deskových her či možnost společného zpěvu a tance s doprovodem živé hudby. Jsou i tací, kteří se s radostí  “zničí” při sportech. A pro koho by už snad těch společných aktivit bylo moc, může se v průběhu tábora pustit do skládání puzzlí nebo vypůjčit si knížku z naší knihovny. To vše v prostředí občerstvující přírody Krkonoš.

Táborový program je vedený v zábavném stylu, naším cílem je ale také vytvořit prostor pro zamyšlení se nad tématy, které s věkovou skupinou náctiletých rezonují. Např. téma vztahů (rodina, přátelství, chození) nebo otázky morální (nespravedlnost, násilí). Po krátkých programech je dána možnost diskutovat a tím způsobem formovat své životní hodnoty a postoje.  

Pokud máte chuť, přidejte se k nám!

Těšíme se na další rok a společně strávený čas, 

za tým vedoucích

Neli Marečková

 

Přečtěte si některé z reakcí účastníků z minulých let

Každý rok jsem si to ohromně užila a taky myslím, že mi tyhle tábory pomohly vyrůst.
Jana 16 let

Už se moc těším na další váš tábor.

Markéta 13 let

Rád na vás vzpomínám a za všechno děkuji.

Matěj 13 let

Hned jsem si našla kamarády, všichni na mě byli moc milý, i když mě neznali. 

Tina 12 let

Moc děkuju za všechno, byly to krásný dny a mám z čeho čerpat po celý rok a teším se další tábor.

Jan 12 let

 

Můžete se přihlásit i níže

 

Author: Admin